skip to Main Content

ÜRET MARİNE ENDÜSTRİ

ÜRET MARİNE ENDÜSTRİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  2007 den beri gemi kazan sistemleri elektrikli sıcak su ve hidrofor üniteleri imalatı ve donatımı üzerine faaliyet gösteriyor. Üret Marine olarak eski gemilerin brülör, otomasyon ve kontrol panellerini yeniliyoruz.

 Tüm dünyada yerinde servis hizmeti ve yedek parça tedariği.

Dünyanın her yerine, yerinde ve kaliteli hizmet prensibiyle her türlü kazan sistemi yedek parça tedariki ve kazan servis hizmeti veriyoruz.

ÜRET BRÜLÖR

1979 yılı itibariyle kurulan Üret Brülör, Türkiye sanayisinde öz sermayesi ve Türk mühendislik yapısıyla varlık göstermektedir. Hafif yağ brülörleri ile üretime başlanmış yıllar içinde Gaz, Orta Yağ, Ağır yağ, Çift yakıtlı, Kurutma brülörleri, Toz Kömür yakıcıları ve proses yakıcılar, çeşitli özel amaçlar için yakıcı fanları da eklenerek ürün gamı genişletilmiştir.

Gaz ve sıvı yakıt kategorilerinde 100 ün üzerinde brülör çeşidinin kapasite aralığı 12 – 7500 kW skalasındadır. Üret Brülörlerinin uzun ömürlü monoblok ve sağlam yapıları, yüksek verimli çalışmaları; pek çok sektör de talebi ve gereksinimi karşılayacak yeterlilikte ve özelliktedir

Brülör imalatı yanı sıra , havalandırma sektörüne hitaben ve bir çok katı yakıtın yanma havası ihtiyacı için; alüminyum döküm, sac gövdeli aspiratörler, körükler imal edilmektedir.

uret_marine_logo_hakkimizda
Ara