skip to Main Content

ÜRET MARİNE SIVI YAKIT BRÜLÖRLERİ

TSE EN 267+A1 ye uygun olarak üretilen yüksek basınçlı ve püskürtmeli, üflemeli tip Üret hafif ve orta yağ brülörleri; tek kademe, iki kademe ve üç kademe olarak üretilmektedir. Güçlü konstrüksiyonu özel türbülasyon sistemi ile her türlü zor şart altında sorunsuz ve verimli yanma sağladığı gibi değişik yanma odası basınçlarına uyumludur. Gövde üzerine monte edilen elektrik kumanda panoları ile montaj ve ve kullanım kolaylığı sağlar.

Özelikle uzun namlulu konstrüksüyonlarda yapılan hareketli menteşe sistemi, hem montajda hem servis müdahalesinde büyük kolaylık sağlayan özel tasarımdır. Yakıtın istenen sıcaklığa homogen olarak ulaştırılmasını gerçekleştiren kuru tip ısıtıcıyla, daha az elektrik tüketilir. Üret brülörleri dünyanın en kaliteli üreticilerinin ekipmanları ile donatılır. Tüketiciye her türlü kalite kontrol testleri yapılmış olarak teslim edilir.

Sessiz ve yüksek verimle çalışan Üret brülörlerine servis ve yedek parça problemi de yoktur.

ÜRET orta ve ağır yağ brülörlerinde ÜM2 – ÜM3 ve ÜM5 modellerinde maksimum 80 cSt (50 C˚) vizkositeye kadar, ÜM7 – ÜM8 – ÜM9 – ÜM10 – ÜM11 ve ÜM12 modellerinde ise maksimum 450 cSt (50 C˚) vizkositeye kadar orta ve ağır yağları yakmak üzere tasarlanmıştır.

uret-marine-sivi-yakit-brulorleri-1
uret-marine-sivi-yakit-brulorleri

Yüksek performanslı özel dizayn edilmiş türbülasyon sistemi

Yakıt vizkositesinden kaynaklanan tutuşma sorunlarını ortadan kaldıran özel dizayn edilmiş pilot ateşleme sistemi

İdeal hava yakıt karışımı ve yüksek verimli yanma için üstün kaliteli servomotor seçimi

Monoblok gövde tasarımıyla kolay pratik montaj uygulaması ve servis bakımı için rahat müdahale imkanı

En zor şartlarda bile verimli yanma gerçekleştirebilmek için tasarlanmış yüksek performanslı kuru tip güçlü ısıtıcı sistemi

A sınıfı malzeme seçimi yapılarak hatasız ve sorunsuz çalışmaya uygun tasarlanmış titizlikle dizayn edilmiş elektrik kumanda sistemi